Zapisy na rok szkolny 2020/2021

Już czas! Ruszyły zapisy na nowe kursy językowe w roku szkolnym 2020/2021!

Ze względu na obecną w naszym kraju pandemię koronawirusa wprowadziliśmy w SMARCIE szereg procedur umożliwiających naszym kursantom bezpieczną naukę.

W tym roku szkolnym przede wszystkim promujemy zajęcia on-line, które świetnie sprawdziły nam się pod koniec zeszłego roku szkolnego (98% ankietowanych kursantów oceniło zajęcia on-line "bardzo dobrze" i "dobrze"). Będą się one odbywać zarówno w godzinach porannych jak i po południowych i wieczornych.

Dla osób, które wolą naukę w trybie stacjonarnym przygotowaliśmy trzy rodzaje zajęć: indywidualne, w grupie 2-osobowej oraz w grupie 4-osobowej. Nasze sale zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnić odpowiedni dystans społeczny między kursantami oraz prowadzącym. Po każdych zajęciach stoliki i krzesła będą dezynfekowane, a sale wietrzone.

Od 10 sierpnia można zapisać się na nasze kursy drogą internetową (należy wybrać przycisk "ZAPISZ SIĘ ON-LINE" i wypełnić formularz zgłoszeniowy).

Od 25 sierpnia otwieramy nasz sekretariat, co umożliwi zapisy telefoniczne oraz bezpośrednie w biurze.

Zapisy na kursy trwają do 6 września. Kursy startują 14 września 2020. ZAPRASZAMY!