Zapisy na rok szkolny 2019/2020

Czas wakacji powoli dobiega końca i zaczynamy szykować się do kolejnego roku szkolnego :)

Już 26 sierpnia otwieramy nasz sekretariat, który będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 - 19.00. Jeśli jeszcze nie zapisaliście się na żaden z naszych kursów językowych to zapraszamy na ul. Długą 6 (2. piętro). Rekrutacja na zajęcia grupowe trwa do 6 września :)

Jeśli chcecie się zapisać nie wychodząc z domu zapraszamy do zakładki OFERTA. Aby zapisać się na kurs języka obcego od podstaw należy wybrać przycisk "Zapisz się on-line" i uzupełnić swoje dane. Jeśli interesuje Was nauka języka obcego na wyższym poziomie to należy wybrać przycisk "Rozwiąż test on-line", wypełnić test oraz wpisać swoje dane. Odezwiemy się do Was w pierwszym tygodniu września i poinformujemy do jakiej grupy się zakwalifikowaliście oraz kiedy odbywać się będą Wasze zajęcia :)