UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI ZAJĘĆ

Z racji obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju i w trosce o zdrowie naszych kursantów i lektorów prowadzących zajęcia informujemy, że wszystkie lekcje realizowane przez naszą szkołę od przyszłego tygodnia (tj. poniedziałek 23.03.2020r) do końca tzw. okresu kwarantanny dostępne będą wyłącznie w wersji on-line. Rozwiązanie to pozwoli wyeliminować wszelkie kontakty personalne a jednocześnie utrzymać wysoką jakość nauczania.

Zajęcia odbywać się będą przez platformę Lang Lion na zasadzie telekonferencji i nie będą się wiele różnić od tych, do których są Państwo przyzwyczajeni w „realu”. Aby móc z nich skorzystać potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do Internetu i słuchawki z mikrofonem (mile widziana również kamerka :) ). Pod linkiem: http://help.langlion.com/pl/przewodniki-po-systemie/e-dziennik/lekcje-online-panel-kursanta znajdziecie Państwo szczegółową instrukcję jak dołączyć do lekcji on-line, a w osobnych mailach przyjdą do każdego z Państwa dostępy do platformy Lang Lion. Zachęcamy do przetestowania sobie narzędzia przed pierwszymi zajęciami (do lekcji można dołączyć w każdym momencie, nawet jeśli nie ma w niej lektora, sprawdzić poprawne działanie, kamer, głośników, itd.). Narzędzie jest proste i bardzo intuicyjne, natomiast jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek pytania to proszę śmiało dzwonić do naszego biura pod numer 519 423 478.

UWAGA! Powyższy komunikat dotyczy również tzw. zajęć „in-company”, na które wcześniej lektor przyjeżdżał do firmy.

W tym czasie prosimy również nie odwiedzać naszego sekretariatu. Zapraszamy do kontaktu mailowego (biuro@slc.edu.pl) lub telefonicznego (+48 519 423 478) codziennie w godzinach od 8.00 do 20.00.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę,
ZESPÓŁ SZKOŁY JĘZYKOWEJ SMART