KONTYNUACJA ZAJĘĆ ON-LINE

Drodzy Kursanci!

Ponieważ okres kwarantanny wciąż trwa kontynuujemy zajęcia w systemie on-line. Może się okazać, że do końca trwania Waszych kursów nie spotkamy się już w "realu". Jeśli tak się stanie to oczywiście zostaniecie "zwolnieni" z pisania testów na zakończenie roku szkolnego, a o zakończeniu kursu z wynikiem pozytywnym i uzyskaniu certyfikatu językowego na danym poziomie zdecydują Wasi lektorzy prowadzący na podstawie całorocznej wspólnej pracy, ewentualnych ocen z wcześniejszych testów (np. śródrocznych), prac pisemnych, dyktand i Waszej frekwencji. W takiej sytuacji Certyfikaty wraz Kartami Postępu zostaną wysłane do Was pocztą. Jeśli zmieniliście w czasie trwania kursu adres zamieszkania to prosimy o podesłanie aktualnego adresu do sekretariatu szkoły (biuro@slc.edu.pl). Pamiętajcie też, że warunkiem uzyskania certyfikatu jest tzw. "czyste konto" jeśli chodzi o płatności za Wasze kursy.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego/telefonicznego/poprzez LL z Sekretariatem Szkoły.