KIEDY POWRÓT DO NORMALNYCH ZAJĘĆ?

Zbliża się lato, obostrzenia związane z pandemią są luzowane, gospodarka powoli jest odmrażana i niektórzy z naszych kursantów zadają pytanie: „Kiedy wrócimy do normalnych lekcji w SMARCIE?”.

Kochani! Każdej z grup zostało zaledwie kilka lekcji do końca roku szkolnego. W związku z powyższym zdecydowaliśmy się nie ryzykować Waszego i naszego zdrowia, żeby na te 3 czy 5  lekcji spotykać się na żywo. Zwłaszcza, że większość z Was jest zadowolona z zajęć on-line i nie chciałaby na ten moment zmieniać ich formy.

Wszyscy Kursanci w tym roku szkolnym są zwolnieni z testów końcowych, a o zaliczeniu kursu i uzyskaniu certyfikatu zdecydują Wasi lektorzy prowadzący na podstawie całorocznej wspólnej pracy (chyba, że wspólnie z lektorami zdecydujecie się na formę testu on-line, żeby dla siebie sprawdzić ile nauczyliście się podczas kursu). Certyfikaty i Karty Postępu zostaną do Was wysłane pocztą na przełomie czerwca i lipca 2020 roku.

Do normalnych zajęć planujemy powrócić we wrześniu z nadzieją, że będzie już wtedy „normalnie” i bezpiecznie. A Was zachęcamy do udziału w wakacyjnych lekcjach on-line prowadzonych przez naszych lektorów.