Zapraszamy do Pracowni Aktywnych Skrzatów!

Już w najbliższą sobotę (12 marca 2016) ponownie zapraszamy najmłodszych do Pracowni Aktywnych Skrzatów :)
Rodzice, którzy w sobotnie przedpołudnie chcą spokojnie zrobić zakupy, posprzątać w domu czy odpocząć mogą w tym czasie przyprowadzić swoje pociechy do SMART, a my zapenimy im doskonałą zabawę, aktywny odpoczynek oraz gry rozwijające logiczne myślenie, a także naturalne dziecięce talenty.

Oferujemy:
- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 3-6 lat,
- opiekę i edukację pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
- zajęcia obejmujące m.in.: język angielski, zabawę w teatr, zajęcia ruchowe przy muzyce, bajkę i baśń, warsztaty plastyczne i zabawy paluszkowe,
- czas spędzony w miłej i kreatywnej atmosferze.

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 10 do 14 w Centrum Edukacji SMART przy ul. Długiej 6. Cena za 4 godziny zajęć wynosi 40zł za jedno dziecko. Koszt pojedynczej godziny wynosi 20zł.
Prosimy o wcześniejsze zapisywanie dzieci: tel. 74 856 67 05 (pn- pt w godz.14-20), mail: biuro@slc.edu.pl.

Więcej na temat oferty SMART Kids znajdziecie na www.smartkids.swidnica.pl.