ZAPISY NA KOLEJNY ROK SZKOLNY!

Drodzy kursanci (obecni i przyszli) w okresie wakacyjnym od 1 lipca  do 20 sierpnia 2017 nasz sekretariat jest nieczynny, w tym czasie również nie ma możliwości korzystania z platformy administracyjnej LangLion.

Nic nie stoi natomiast na przeszkodzie, aby już teraz zapisać się na kolejny rok szkolny 2017/2018. Uczynić to można na naszej stronie internetowej za pomocą formularza „ZAPISZ SIĘ ON-LINE” w zakładce OFERTA (dla osób kontynuujących naukę oraz nowych kursantów, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się danego języka i chcą zacząć od zupełnych podstaw) lub formularza„ROZWIĄŻ TEST ON-LINE” w tej samej zakładce (dla osób, które uczyły się języka wcześniej w innych miejscach i muszą zostać poprawnie przypisane do grupy pod względem poziomu znajomości języka).

Gorąco zapraszamy na kolejny wspólny rok przygody językowej w SMARCIE!