Zapisy na język angielski metodą DIRECT KIDS do grup dziecięcych

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci (grupy: 8-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat) prowadzone są za pomocą metody DIRECT KIDS. Jest to metoda, która w odróżnieniu od zajęć w szkołach publicznych przede wszystkim skupia się na rozwinięciu kompetencji MÓWIENIA w języku obcym – spontanicznie, bez zastanawiania się nad gramatyką i tłumaczenia na język ojczysty.

Lekcje bazują na schemacie ‘pytanie-odpowiedź’, który zmusza słuchacza do udzielenia natychmiastowej odpowiedzi (bez wcześniejszego zastanowienia). Schemat ten w naturalny sposób wykształca refleks, aby być w stanie rozumieć i mówić w przyswajanym języku bezpośrednio i naturalnie.

Podczas zajęć realizowane są również moduły pisania, ćwiczeń gramatycznych i tłumaczeń, które stanowią uzupełnienie materiału realizowanego podczas modułu mówienia zajmującego ok. 70% czasu lekcji.

Zajęcia prowadzone są w grupach max. 6-cio osobowych i odbywają się 2xtyg. w godzinach popołudniowych. Pojedyncza lekcja trwa 50 minut. Cena kursu wynosi 1750 zł za 70 spotkań (płatność ratalna ok. 200/msc). Start zajęć 11 i 12 września 2017. Kurs trwa 10 miesięcy. Zapisy poprzez zakładkę OFERTA przycisk "ZAPISZ SIĘ ON-LINE" oraz telefoniczie (nr. tel. 74 856 67 05) w godzinach pracy sekretariatu (Pn - Czw 15.00 - 20.00).