Wakacje w SMART

Drodzy studenci SMART zbliżamy się już do końca roku szkolnego 2014/2015, a tym samym przed nami pojawia się perspektywa wakacji. Serdecznie Wam dziękujemy za wspólnie spędzony czas wypełniony nauką, śmiechem i radością oraz gratulujemy osiągniętych wyników. Mamy nadzieję spotkać Was wszystkich ponownie najpóźniej we wrześniu. Jednocześnie informujemy, że sekretariat szkoły czynny jest w standardowych godzinach (13-20.00) jeszcze tylko parę dni (do 30 czerwca), ponieważ w lipcu my również mamy wakacje J Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i jak najwięcej możliwości użycia języka obcego w praktyce. Do pracy wracamy w sierpniu, kiedy ponownie rozpoczną się zajęcia indywidualne i kursy intensywne, a także dodatkowe (darmowe) zajęcia dla naszych stałych klientów. Śledźcie naszego Facebook’a i pozostańcie z nami!