Rozstrzygnięcie konkursu "Pocztówka z Wakacji"

Końcem września Centrum Edukacji SMART zorganizowało konkurs plastyczny "Pocztówka z Wakacji" dla przedszkolaków z powiatu świdnickiego. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Serdecznie gratulujemy zarówno dzieciom jak i opiekunom przygotowującym maluchy do konkursu. Oto lista nagrodzonych dzieci:

KATEGORIA 3 - latki. NAGRODY GŁÓWNE: 1. Dominik Synkowski (Przedszkole Miejskie nr 14); 2. Aleksandra Jawień (Przedszkole w Witoszowie Dolnym); 3. Tymon Bieliński (Przedszkole ABRACADABRA); WYRÓŻNIENIA: Noah Abouhamer (Przedszkole ABRACADABRA), Damian Adamczuk (Przedszkole Miejskie nr 14), Maja Makarewicz (Przedszkole w Witoszowie Dolnym)

KATEGORIA 4 - latki. NAGRODY GŁÓWNE: 1. Wiktoria Sztandera (Przedszkole ABRACADABRA); 2. Lena Klęsk (Społeczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka”); 3. Weronika Kawałko (Przedszkole w Witoszowie Dolnym); WYRÓŻNIENIA: Anna Szeredi (Społeczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka”), Ala Walkowiak (Przedszkole ABRACADABRA), Wiktor Pyka (Przedszkole Miejskie nr 14), Amelia Filip (Przedszkole Miejskie nr 14), Angelika Olechnowicz (Przedszkole Miejskie nr 14)

KATEGORIA 5 - latki. NAGRODY GŁÓWNE: 1. Mateusz Hyziak (Przedszkole Miejskie nr 14); 2. Karolina Bar (Przedszkole w Witoszowie Dolnym); 3. Ola Stawicka (Przedszkole Miejskie nr 14); WYRÓŻNIENIA: Agata Zaręba (Przedszkole w Witoszowie Dolnym); Praca zbiorowa: Hanna Mały, Oliwia Maj, Zosia Białoskórska, Maja Michaliszyn, Małgorzata Tomsia (Przedszkole ABRACADABRA)

KATEGORIA 6 - latki. NAGRODY GŁÓWNE: 1. Malwina Korga (Przedszkole w Witoszowie Dolnym); 2. Hania Konior (Przedszkole Miejskie nr 14)

Podziękowania dla: Pani Bernadetty Hruszowiec, Pani Małgorzaty Ćwioro, Pani Bożeny Kuźniar, Pani Anny Wąsowskiej, Pani Haliny Górniak, Anny Stanisz, Pani Iwony Pisowicz z Przedszkola Miejskiego nr 14 w Świdnicy; Pani Ilony Gawron, Pani Agaty Pyc-Gawron, Pani Danuty Janiszewskiej, Pani Elżbiety Sasnal-Studnickiej z Przedszkola w Witoszowie Dolnym; Pani Joanny Wantuch, Pani Anny Grobelnej z Przedszkola ABRACADABRA; Pani Agnieszki Marek, Pani Ireny Wilczyńskiej ze Społecznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka" za trud i zaangażowanie włożone w przgotowanie prac wraz dziećmi.

Lauretom serdecznie gratulujemy!