Pracownia Aktywnych Skrzatów w Galerii Świdnickiej!

Już w najbliższą niedzielę Centrum Edukacji SMART pojawi się w Galerii Świdnickiej z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych. Na scenie zagości Kraina Baśni, która pozwoli dzieciom przenieść się w bajkowy świat języka angielskiego oraz Pracownia Aktywnych Skrzatów, rozwijająca wszelkie dziecięce talenty. W programie znajdą swoje miejsce gry i zabawy językowe, zabawy ruchowe przy muzyce, warsztaty plastyczne, zabawy paluszkowe, liczne konkursy z nagrodami oraz wiele, wiele innych atrakcji.

W alejkach Galerii można będzie spotkać przechadzające się Bajkowe Księżniczki rozdające łakocie najmłodszym oraz Angielskiego Gwardzistę, który chętnie pozuje do zdjęć. Całości dopełnią modne wakacyjne tatuaże oraz malowanie dziecięcych buziek. Zapraszamy do zabawy od godziny 14.30.