Pracowania Aktywnych Skrzatów w SMART!

Już w najbliższą sobotę (16 maja 2015) rusza Pracownia Aktywnych Skrzatów w SMART! Rodzice, którzy chcą spokojnie zrobić zakupy, posprzątać w domu czy skosić trawnik w ogrodzie mogą w tym czasie przyprowadzić swoje pociechy do SMART!

Oferujemy:
- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 3-6 lat,
- opiekę i edukację pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
- zajęcia obejmujące m.in.: język angielski, zabawę w teatr, zajęcia ruchowe przy muzyce, bajkę i baśń, warsztaty plastyczne i zabawy paluszkowe,
- czas spędzony w miłej i kreatywnej atmosferze.

UWAGA! Opłata za jedno dziecko w maju i w czerwcu wynosi tylko 10 zł za 4 godziny wspólnej zabawy. Zapraszamy!

Zajęcia odbywają się w soboty w godzinach od 10 do 14 w Centrum Edukacji SMART przy ul. Długiej 6. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisywanie dzieci: tel. 74 856 67 05 (pn- pt w godz.13-20), mail: biuro@slc.edu.pl.

Więcej na temat oferty SMART Kids znajdziecie na www.smartkids.swidnica.pl.