Powiatowa Bitwa Językowa po I etapie

Znamy zwycięzców I etapu Powiatowej Bitwy Językowej, którzy będą reprezentować swoje szkoły w etapie II, międzyszkolnym.
Oto oni:
Gimnazjum nr 2 w Świdnicy: Dominika Waligórska (angielski), Alina Obłój (niemiecki), Piotr Pączka (polski); Gimnazjum nr 4 w Świdnicy: Wiktor Grzegorzewski (angielski), Izabela Horadczuk (niemiecki), Aleksandra Pająk (polski). Gimnazjum nr 2 w Świebodzicach: Aleksandra Mazurkiewicz (angielski), Nicole Waligórska (niemiecki), Weronika Kobos (polski); III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy: Angela Kubera (angielski), Eryk Bazydło (niemiecki), Eliza Wujek (polski); IV Liceum Ogólnokształcące: Agata Lech (angielski), Karolina Kowalska (niemiecki), Paula Czernik (polski), Zespół Szkół Ekonomicznych: Gloria Gryta (angielski), Agata Warchał (niemiecki), Paulina Czerwonka (polski).
II etap zostanie przeprowadzony w siedzibie Centrum Edukacji SMART 14 listopada