Kraina Baśni w Galerii Świdnickiej

Kraina Baśni to znana i sprawdzona metoda nauki języka angielskiego dla dzieci, którą jako pierwsze na lokalnym rynku wprowadza Centrum Edukacji SMART.

Rodzice, a przede wszystkim ich pociechy będą się mogli z nią zapoznać już w najbliższy weekend w Galerii Świdnickiej. 6 i 7 grudnia w godz. 14.00-17.00 organizujemy tam blok atrakcji dla dzieci i rodziców, połączony z promocją Krainy Baśni.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, w tym m.in. pokaz iluzjonisty, koncert piosenek, pokaz zumby, zabawy dla dzieci w towarzystwie bajkowych księżniczek, malowanie twarzy, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Centrum Edukacji SMART, Day Spa Alicja Gaik i portal Doba.pl.

Będzie też można sobie zrobić selfie z... brytyjskim gwardzistą! Autor najpopularniejszego wygra nagrodę.

Zapraszamy do Galerii Świdnickiej w sobotę 6 grudnia i niedzielę 7 grudnia od godz. 14.00 do 17.00.