Bawiliśmy świdniczan

Pokaz iluzjonisty, koncert piosenek, pokaz zumby, zabawy dla dzieci w towarzystwie bajkowych księżniczek, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Centrum Edukacji SMART, portal Doba.pl, Day Spa Alicja Gaik oraz nową polską markę kosmetyczną resibo – to wszystko już za nami. W miniony weekend bawiliśmy świdniczan w Galerii Świdnickiej.
Dla dzieci głównym tematem zabaw była Kraina Baśni – znana i sprawdzona metoda nauki języka angielskiego dla dzieci, którą jako pierwsze na lokalnym rynku wprowadza Centrum Edukacji SMART. Rodzice, a przede wszystkim ich pociechy mogli się z nią zapoznać podczas wspólnej weekendowej zabawy. Na scenie chętne dzieci odbywały pokazowe lekcje języka angielskiego prowadzone tą metodą, a także bawiły się pod opieką bajkowych księżniczek. Było dużo radości i śmiechu.
Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych przygotowaliśmy pokaz iluzjonisty Piotra Kwiatkowskiego, koncert piosenek w wykonaniu Studia Artystycznego Katharsis, pokaz zumby zaprezentowany przez Agatę Hawrylak oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczyło na specjalnym kuponie wpisać postanowienie noworoczne, by wziąć udział w losowaniu nagród, a było ich mnóstwo. Największa to darmowy semestr nauki języka angielskiego i niemieckiego w Centrum Edukacji SMART, a oprócz nich – talony do Aqua-Zdroju w Wałbrzychu, Centrum Fitness Body Art w Świdnicy, masaże w Day Spa, kosmetyki firmy resibo i wiele innych.
Każdy, kto chciał, mógł sobie także zrobić selfie z naszym brytyjskim gwardzistą! Najciekawsze zrobione w ten weekend zdjęcie umieszczone na Waszych tablicach na Facebooku i oznaczone Centrum Edukacji SMART wygra odtwarzacz mp4.
Załączamy zdjęcia z imprezy. Do wykorzystania jest także sonda wideo nagrana wspólnie z portalem naszaswidnica.pl: https://www.youtube.com/watch?v=H0oC_mdkPBU&feature=youtu.be